10065.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Maróti Major Jenő (1871-1945): Vízparti hangulat (Dunakanyar?). Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 36×49 cm. / Pastell on paper, signed, framed