Ferenczy Béni (1890-1967): Acteon. Akvarell, selyem. Jelezve balra fen... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~16770/Ferenczy-Beni-1890-1967-Acteon-Akvarell-selyem-Jelezve-balra-fent-es-jobbra-fent-FB-Uvege~II2866272
2866272
10031
40
120000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Ferenczy Béni (1890-1967): Acteon. Akvarell, selyem. Jelezve balra fent és jobbra fent: FB. Üvegezett fakeretben. 78x78 cm / watercolour on silk, signed, framed
: nagy_andras