10030.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín- és formavariációk. Akvarell, tus, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 22x47 cm / watercolour and ink on paper, signed, framed