10100.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
13
Bálint Endre (1914-1986): "Kurva kávézó" (1936). Linómetszet, papír, jelzett, Bálint Endre autográf ajándékozási soraival (paszpartu által takarva), 32,5x20 cm, üvegezett fakeretben.