Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 42

Pátzay Pál (1896-1979) DN Ady kétoldalas, öntött bronz plakett (~83-84mm) T:2 /  Hungary ND Endre Ady two-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Pátzay (~83-84mm) C:XF
30167.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Ady" kétoldalas, öntött bronz plakett (~83-84mm) T:2 / Hungary ND "Endre Ady" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Pátzay (~83-84mm) C:XF

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem. A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870 (69mm) T:1- patina / Hungary 1870. 100th Anniversary of the Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina
30168.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. "A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870" (69mm) T:1- patina / Hungary 1870. "100th Anniversary of the Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
16
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN Karl Marx 1818-1883 egyoldalas bronz plakett (120mm) T:1- patina, hátoldalán kis papírcetli /  Hungary ND Karl Marx 1818-1883 two-sided bronze plaque. Sign.:Emma Sz. Egyed (120mm) C:AU patina, a small piece of paper glued on its backside
30169.

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Karl Marx 1818-1883" egyoldalas bronz plakett (120mm) T:1- patina, hátoldalán kis papírcetli / Hungary ND "Karl Marx 1818-1883" two-sided bronze plaque. Sign.:Emma Sz. Egyed (120mm) C:AU patina, a small piece of paper glued on its backside

Rufpreis:
8 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. Tiszavidéki kiállítás Szentesen / 1927 október 1-5 kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (80mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés, ph / Hungary 1927. Tiszavidék Exhibition in Szentes / October 1-5, 1927 two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion. Sign.:Gergely Szántó (80mm) C:XF,VF patina, worn silver plating, edge error
30170.

Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Tiszavidéki kiállítás Szentesen / 1927 október 1-5" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (80mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés, ph / Hungary 1927. "Tiszavidék Exhibition in Szentes / October 1-5, 1927" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion. Sign.:Gergely Szántó (80mm) C:XF,VF patina, worn silver plating, edge error

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15
Tornay Endre András (1949-2008) 1990. Art of today 3rd - Művészet ma - FMK (Fiatal Művészek Klubja) Gallery Hungary kétoldalas bronz emlékplakett (110mm) T:1- kis patina / Hungary 1990. Art of today 3rd - FMK (Young Artists Club) Gallery Hungary two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Endre András Tornay (110mm) C:AU small patina
30171.

Tornay Endre András (1949-2008) 1990. "Art of today 3rd - Művészet ma - FMK (Fiatal Művészek Klubja) Gallery Hungary" kétoldalas bronz emlékplakett (110mm) T:1- kis patina / Hungary 1990. "Art of today 3rd - FMK (Young Artist's Club) Gallery Hungary" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Endre András Tornay (110mm) C:AU small patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. Horthy Miklós 1920 egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:2 köriratban lyuktömés / Hungary 1920. Horthy Miklós 1920 hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF plugged hole in the lettering
30172.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:2 köriratban lyuktömés / Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF plugged hole in the lettering

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF