10154.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
38 000 HUF
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt arc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41x36 cm / mixed technique on paper, signed, framed