Noel Ödön Gábor (1920-2003): Falu. Olaj, farost. Jelezve balra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 40×50 cm. Üvegezett fakeretben, / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Village. Oil on wood fibre. Signed lower left. With autograph description and Képcsarnok Vállalat's label on the reverse. 40×50 cm. Framed.