10094.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm