10093.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
80 000 HUF
15
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett keretben, lapszéli apró foltokkal, 13,5×25 cm