Paur Géza (1870-1945): Tátrai hegyek. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 45×60 cm / Géza Paur (1870-1945): Tátry. Oil on canvas. Signed lower left. Framed, 45×60 cm