10016.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm