10033.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x84 cm / watercolour on paper, signed lower right, framed