30284.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische und Ausländische Gedenkmünzen, Plaketten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1933. "Dr. Pap Gézának 1933 / Országos Társadalombiztosító Intézet" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph, ü. Hungary 1933. "For Dr. Géza Pap 1933 / National Social Insurance Institution" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:XF patina, edge error, ding