12126.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Musik, Noten, Instrumenten
8 000 HUF
9
felpéczi Petz Lajos: Győr város zenei élete. 1497-1926. Győr, 1930., Győri Ének- és Zeneegylet,(Győri Hírlap ny.), 442 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Azonosítatlan személy ajándékozási soraival, Fodor Kálmán (1894-1961) karnagy a győri Iparos Dalkör karnagyának szóló ajándékozási sorokkal. "A Győri Iparos Dalkör"-ben együtt töltött esztendők emlékére igaz szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel." (Győr, 1931. márc. 15.)