12125.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Musik, Noten, Instrumenten
10 000 HUF
Bartók Béla: A magyar népdal. Bp., 1924. Rózsavölgyi, LXXII+137+5 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Ritka!