ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Kék öböl.
Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív üvegezett, kopott fakeretben, 40x60 cm