10093.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Gáspár Aladár (1946-2021): Fürdőzők. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 84,5×104 cm