10102.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Paizs László (1935-2009): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 60x80 cm / László Paizs (1935-2009): Still life. Oil on canvas, signed. Framed, 60x80 cm