10101.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
16
Bornemisza László (1910-1995): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett fakeretben, 51,5×40,5 cm / oil on canvas, signed, framed