Kokas Ignác (1926-2009): Domboldal. Akvarell, papír, hátoldalán hagyat... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~15751/Kokas-Ignac-1926-2009-Domboldal-Akvarell-papir-hatoldalan-hagyateki-pecsettel-jelzett-e~II2602258
2602258
10082
38
38000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Kokas Ignác (1926-2009): Domboldal. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 18,5x27 cm
: pk