10081.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
17
Gyémánt László (1935-): Álmodozó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×33,5 cm / László Gyémánt (1935-): Dreamer. Oil on fibre board, signed, framed, 50×33,5 cm