10074.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Vén Emil (1902-1984): Kertek alján, 1934. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján Vén Emil autográf ajándékozási soraival 1935-ből. Üvegezett fakeretben. Keret hátoldalán Freimann Miksa képkeretező, Szeged, korabeli címkéjével. 24×36 cm