10073.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
100 000 HUF
20
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm