10009.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Vízpart (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 22x28,5 cm. Felületi törésnyomokkal. Üvegezett fakeretben. / Endre Vadász (1901-1944): Near the water. Etching on paper, signed. With minor surface damages. Framed. 22x28,5 cm