Halápy János (1893-1960): Vitorlások a Balatonon. Akvarell, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Halapy-Janos-1893-1960-Vitorlasok-a-Balatonon-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-HJ-monog~II2610161
2610161
10010
38
42000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Halápy János (1893-1960): Vitorlások a Balatonon. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (HJ monogram), üvegezett fakeretben, 41×60 cm
: pk