10042.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Szendy Arisztid (1903-1972): Liszt Ferenc portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm