10014.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Vízparti jelenet, 1881. Lavírozott tus, papír, jelzett, 16x34 cm. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben.