10013.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
Bor Pál (1889-1982): Kikötő vitorlással(Velence?). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20,5×30 cm / Pál Bor (1889-1982): Port (Venice, Italy?). Watercolour and pencil on paper, signed, framed, 20,5×30 cm