Neogrády László (1896-1962): Virágos udvar menyecskével. Olaj, vászon.... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Neogrady-Laszlo-1896-1962-Viragos-udvar-menyecskevel-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatoldalan-o~II2608340
2608340
10044
38
80000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Neogrády László (1896-1962): Virágos udvar menyecskével. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán olvashatatlan felirattal. Dekoratív, sérült keretben. 60×80 cm
: pk