Királyfalvy Kraft Károly (1879-1964): Sétálók a pesti Dunaparton. Olaj... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~15960/Kiralyfalvy-Kraft-Karoly-1879-1964-Setalok-a-pesti-Dunaparton-Olaj-vaszon-jelzett-KissC3~II2564100
2564100
10003
38
26000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Királyfalvy Kraft Károly (1879-1964): Sétálók a pesti Dunaparton. Olaj, vászon, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 42×57 cm
: pelikán_kristóf