Kézdi Kovács László (1864-1942): A Budai Rómaifürdő kénes tava. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és régi kiállítási raglapokkal. Dekoratív fakeretben, 56×68 cm