15006.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
13
Mit élt át a Felvidék? Szerk.: Hangel László. Bp.,[1940], Felvidéki volt Politikai Foglyok Országos Érdekvédelmi Szövetsége, (Fővárosi-ny.), 686 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.