15005.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Mihályi János, apsai: Máramarosi diplomák a XIV. és XV. századból. Egybegyüjté és jegyzetekkel kisérve kiadta --. Máramaros vármegye története. I. kötet. Unicus! Máramaros-Sziget, 1900. Mayer és Berger ny. X + 674 p. Korabeli bordázott és aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklapon ex libris bélyegzővel, címlapon ceruzás és tollas névbejegyzésekkel, néhány lapon ceruzás és tollas jelölésekkel, 47. oldalig a lapok széleinél apró sérülésekkel.