15195.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Murádin Jenő: Maticska Jenő. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Bukarest, 1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, néhány kevés oldalon Sümegi György művészettörténész ceruzás és egy tollas jelölésével.