15194.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Banner Zoltán: Mattis-Teutsch János. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói papírkötésben, kissé kopott gerinccel, első lap kötésnél kissé sérült.