15366.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
27
Móricz Zsigmond: Kerek Ferkó. Móricz Zsigmond művei. Bp.,1939,Athenaeum, 4+232 p. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) aláírásával a címlapon.