ef Zámbó István (1950-): A macska éjféltől párhuzamos (1981/83). Litográfia, színes ceruza, papír. Jelzett. Számozott 1/15. Lap alján "egyediesítve 83. okt 12" felirattal. Hátoldalán művészről készült lexikon bejegyzéssel. 33,5x24 cm. Üvegezett fa keretben. Egyedi gyűjtői darab!