Wallburg Egon (Zórád Ernő) (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004) - P... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Wallburg-Egon-Zorad-Erno-Balassagyarmat-1911-Budapest-2004-Piaci-jelenet-Akvarell-papC3~II2433353
2433353
10238
36
50000
Beschreibung: Wallburg Egon (Zórád Ernő) (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004) - Piaci jelenet Akvarell, papír 430 x 610 mm Jelezve balra lent: - Wallburg Egon 944 -
: nagy_andras