Tichy Gyula (1879-1920): Ibseniada. Vegyes technika, papír. 31x,23 cm Jelzett. Üvegezett keretben. Reprodukálva és tanulmány: Gömör Béla: Mesélő műtárgyak. Bp., 2016. GMR. Kiadói kartonálásban. Könyv a tételhez mellékelve.