Szenes Fülöp (1863-1944): Kézdi-Kovács Lenke portréja, 1910-15 körül.... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Szenes-Fulop-1863-1944-Kezdi-Kovacs-Lenke-portreja-1910-15-korul-Grisaille-akvarell-ka~II2490143
2490143
10049
36
60000
Beschreibung: Szenes Fülöp (1863-1944): Kézdi-Kovács Lenke portréja, 1910-15 körül. Grisaille, akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi-Kovács Lenke testvére gyűjteményében és hagyatékában. 26x67 cm
: tm