19 000 HUF
26
Rékassy Csaba (1937-1989): Kőfaragó. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat "(Próba)" jelzéssel. Lapon kisebb foltokkal. Üvegezett fa keretben. 30x20 cm. Rékassy Csaba egyik ritka korai alkotásának próbanyomata, gyűjtői darab!