30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papÃr, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötÅ‘város Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)