10245. 36. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
Orosz istenszülő Jelikon, Orans, XIX. sz. második fele. Tojástempera, fatábla, sérült. Hátoldalán cirill betűs felirattal. 30,5x25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf