Náray Aurél (1883-1948): Női portré. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretbe... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Naray-Aurel-1883-1948-Noi-portre-Olaj-karton-Jelzett-Fa-keretben-34-5x24-5-cm~II2444796
2444796
10080
36
55000
Beschreibung: Náray Aurél (1883-1948): Női portré. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben. 34,5x24,5 cm
: nagy_andras