Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm.