Nádas Alexandra (1974-): Korlátok és keresztek VII., 2001. Litográfia,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Nadas-Alexandra-1974-Korlatok-es-keresztek-VII-2001-Litografia-papir-jelzett-szamozo~II2480139
2480139
10267
36
40000
Beschreibung: Nádas Alexandra (1974-): Korlátok és keresztek VII., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/6. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 85x34 cm
: pelikán_kristóf