Lóránt János Demeter (1938-): Nógrádi táj. Olaj, farost, jelzett, háto... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Lorant-Janos-Demeter-1938-Nogradi-taj-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-halvany-auto~II2468810
2468810
10148
36
38000
Beschreibung: Lóránt János Demeter (1938-): Nógrádi táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán (halvány) autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 59x79 cm
: pelikán_kristóf