Korga György (1935-2002): Moribana. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a festő 1970-ben, az Egry József Teremben, Nagykanizsán rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben. 61x54 cm