Kernstok Károly (1873 - 1940): Karlovszky Bertalan portréja. Olaj, vás... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Kernstok-Karoly-1873-1940-Karlovszky-Bertalan-portreja-Olaj-vaszon-Szepen-restauralt-X~II2483409
2483409
10045
36
700000
Rufpreis:
700 000 HUF 1 891,89 EUR , 2 058,82 USD
Beschreibung: Kernstok Károly (1873 - 1940): Karlovszky Bertalan portréja. Olaj, vászon. Szépen restaurált. XIX. század vége. Jelezve: szignótöredék, hátoldalon korabeli felirat: Karlovszky Bertalan fest: Kernstock K. 50x40cm. Sérült keretben.
: tm