10099. 36. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
0 HUF
Kalmár István (1949-): Összeolvadás, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/2 számozással. Üvegezett keretben. 57,5×41,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras